Korzyści

Gwarancja jakości

Wszystkie produkty, które opuszczają nasz sklep są w 100% zgodne z opisem na stronie. Nasz zespół kontroli dba o jakość wysyłanych produktów, aby nie były one uszkodzone, zepsute, porysowane lub przeterminowane.

Gwarancja ubezpieczenia

Wszystkie nasze paczki są pakowane w taki sposób, aby uszkodzenie ich podczas transportu firmą kurierską było niemożliwe. Dodatkowo każda paczka jest ubezpieczona na 100% swojej wartości. Dzięki temu reklamacje na uszkodzone produkty przyjmowane są bezproblemowo.

Faktura VAT

Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT. Dzięki temu my mamy wszystkie Twoje zamówienia i w razie potrzeby możesz ubiegać się o reklamację bez posiadania dokumentu zakupu.

Firmy kurierskie

Każdą paczkę możemy wysłać do Ciebie za pośrednictwem jednej z kilku firm kurierskich. W grę wchodzą standardowe firmy jak DPD, GLS, ale również nowe rozwiązania jak Paczkomaty, ORLEN Paczka. Wszystko tak jak lubisz.

Odbiór osobisty

Jesteśmy firmą z Kielc i jeżeli chcesz odebrać paczkę bezpośrednio u nas, to oczywiście dajemy Ci taką możliwość. Odbiór osobisty jest bezpłatny.

Szybka wysyłka

Z naszych raportów wynika, że średni czas od zamówienia do przygotowania paczki to 5 godzin i 41 minut. Czas ten dotyczy tylko godzin pracy.

Bezpieczna paczka

Wszystkie paczki opuszczające naszą firmę są spakowane w taki sposób, aby podczas transportu, produkty nie uległy uszkodzeniu.

Kontrola jakości

Osoby zajmujące się przygotowanie zamówienia nie zajmują się pakowaniem paczek. Dzięki temu osoby pracujące przy pakowaniu paczek mają więcej czasu na dokładne zapakowanie, co skutkuje większym bezpieczeństwem zawartości.

Płatności online

W swoim sklepie udostępniamy 3 sposoby płatności za zamówienie. Pierwszy z nich to tradycyjny przelew bankowy. Dwa pozostałe to bezpieczne bramki płatności, na działanie których decyzję podjął KNF.

Certyfikat bezpieczeństwa

Certyfikat bezpieczeństwa SSL oznacza, że podczas dokonywania płatności online, nikt nie ma możliwości wykradzenia Ci hasła, loginu lub podmiany numeru konta w przelewie.

Infolinia

Uruchomiliśmy również specjalną infolinię, na którą możesz zadzwonić jeżeli potrzebujesz naszej pomocy. Na infolinii pracują prawdziwi yerbatnicy.

Firma lokalna

Jesteśmy firmą lokalną, posiadającą 100% polskiego kapitału. Wszystkie podatki płacimy w Polsce. I nie planujemy żadnych zmian.